HOTEL BELVEDERE

RRETH NESH

Je këtu...Ju jeni në shtëpi

I ndodhur në Vlorë, 400 m nga plazhi i Vlorës, Hotel Belvedere ofron akomodim me parkim privat falas. Çdo akomodim në hotelin me 4 yje ka pamje nga qyteti, dhe të ftuarit mund të kalojnë kohën në një kopsht dhe në një zonë plazhi privat. Hotel Belvedere është një hotel luksoz, i vendosur në mënyrë perfekte në qendër të natyrës me pamje mahnitëse dhe ujë kristal të pastër të detit Jon. Dizajni i brendshëm i hotelit i rrethon në mënyrë mbresëlënëse mysafirët me ambiente elegante moderne, duke filluar me recepsionin e ndriçuar nga çatia dhe hollin me murin e bimëve të gjalla e deri te dhomat në modë të miqve.

Më Shumë
SHËRBIMI MË I MIRË PËR JU

Shërbime & Facilitete

Breg plazhit

Parkimi Falas

Wifi Falas

Shërbim Në Dhomë

Dhoma Familjare

Bar

Mëngjesi

Plazh Privat

THJESHT PERFEKTE!

DHOMAT

Në hotel, dhomat janë të pajisura me një tavolinë. Kompletuar me një banjo private të pajisur me bidet dhe tualetin falas, të gjitha dhomat në Hotel Belvedere kanë një TV me ekran të sheshtë dhe ajer te kondicionuar, dhe disa dhoma kanë gjithashtu një ballkon. Të gjitha njësitë kanë një kasafortë.

  • Dhomë Delux
  • Dhoma Familjare
  • Dhoma Familjare Me Pamje Nga Deti
  • Dhomë dupleks me pamje nga deti
  • Suite Dupleks Me Pamje Nga Deti
Shiko Dhomat

Foto Galeria e Hotelit Tonë

JU JENI GJITHMONË TË MIRËPRITUR KËTU


Na Kontaktoni